خرید پیج آماده اینستاگرام؟ یا خرید فالوور اینستاگرام؟

خرید پیج اینستاگرام

این روزها بسیاری از افراد بدنبال خرید پیج اینستاگرام یا خرید فالوور اینستاگرام هستند تا هم اعتبار بیزنس خود را افزایش دهند هم برای پست هایی که قرار میدهند لایک و کامنت های بیشتری را کسب نمایند اما واقعا کدام بهتر است؟ خرید پیج آماده اینستاگرام؟ یا خرید فالوور اینستاگرام؟ در اینجا ما یک بررسی انجام میدهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام از این روشها برای شما مناسبتر است.

مزایای خرید پیج آماده اینستاگرام:

1- پیج آماده اینستاگرام فارغ از واقعی یا فیک بودن فالوورهایش یک اعتبار برای شروع کار شما بحساب میآید زیرا که بسیاری اولین چیزی که در زمان دیدن پروفایل شما به آن دقت میکنند تعداد فالوورهای شما است، اگر قصد خرید داشته باشند زمانی که تعداد فالوورهای پایین شما را ببینند به احتمال بسیار زیاد از خرید خود منصرف میشوند چون از نظر آنها پیج شما اعتبار کافی جهت ارائه محصول مورد نظر آنها را ندارد پس با دیدن پیجی با فالوورهای چند هزارتایی ناخوداگاه پیج شما یک پیج معتبر بنظر خواهد رسید.

2-خرید پیج آماده میتواند باعث شود اولین قدم در شروع فعالیت خود را بسیار محکم بردارید همچنین از نظر زمانی نیز بسیار بصرفه تر است زیرا که میتوانید با چند کلیک ساده و خرید آنلاین مشخصات ورود به پیج را دریافت کرده و از لحظه ورود به پیج بیزنس خود را آغاز کنید یعنی اگر تصمیم به راه اندازی پیج خود را دارید فاصله تصمیم شما تا شروع فعالیتتان تنها چند دقیقه است!

3-حتما شما هم شنیده اید که خرید پیج آماده اینستاگرام دردسرهایی را دارد، مواردی شامل تحویل ندادن پیج به شما تا بازگشت پیج به صاحب قبلی و… اما اگر منطقی به این دلایل و ادامه توضیحات آنها نگاه کنید معمولا در نهایت یکی از خدمات خودشان را معرفی میکنند تا افراد بجای خرید یک پیج آماده به کار اینستاگرام از خدمات آن سایت ها استفاده کنند. حال منطقی این دلایل را در نظر بگیرید: اولا اگر کلاه برداری اینترنتی در میان باشد هر شخص و هر بیزنسی میتواند کلاه برداری کند اما زمانی که وبسایتی(از جمله اینستا بای) یک درگاه پرداخت اینترنتی دریافت میکند تمامی مدارک را به آن ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی تحویل میدهد مدارکی مانند کارت ملی شناسنامه تایید شماره موبایل و تایید شماره ثابت و… پس واسط معامله شما ارائه دهنده درگاه اینترنتی پرداخت (در اینجا زرین پال) میباشد که تا 99% جلوی هرگونه کلاه برداری گرفته میشود. مورد دوم اینکه صاحب قبلی پیج خود را بازگرداند که این مورد هم از آنجایی که قبل از اینکه پیجی برای فروش قرار بگیرد حداقل 2 هفته توسط ما نگه داری میشود تا اطمینان حاصل شود که پیج هرگز صاحب قبلی اش بازگردانده نشود پس این مورد نیز تا 99% حل شده است.

4-پیج های آماده تمام پست ها،استوری و هایلایت هایشان حذف شده است پس دردسر حذف کردن صدها پست را که ساعت ها وقت شما را خواهد گرفت ندارید و میتوانید پیج را در آماده ترین حالتش دریافت کرده و از لحظه دریافت و ورود به پیج فعالیتتان را آغاز کنید.

5-فالوورهای پیج آماده در بدترین حالت نیز مقدار قابل توجهی فالوور واقعی در آن وجود دارد که فعال هستند و پست های شما را لایک میکنند کامنت میگذارند و حتی دایرکت میدهند حال اگر پیج فالوورهای واقعی اش بیشتر باشد که چه بهتر! پس پستی که قرار میدهید توسط اشخاص واقعی لایک میشود در نهایت امکان دارد در قسمت اکسپلورر قرار بگیرید و هشتگ هایی که قرار میدهید نیز بسیار قدرتمندتر خواهند شد که مسلما باعث میشود اشخاص بسیار بیشتری پست و پیج شما را ببینند.

6-اگر پیج اینستاگرام خریداری شده فالوورهایش واقعی است که میتوانید با یک پیج فوق العاده بیزنس خود را با احتمال موفقیت بسیار بالا شروع کنید اما اگر پیج شما فالوورهای فیک زیادی دارد بازهم دلیلی برای نا امیدی نیست زیرا که بالاخره در آن پیج هم فالوور واقعی وجود دارد و به مرور و با کمی تلاش بیشتر میتوانید پیجی با فالوورهای واقعی زیاد داشته باشید که به اعتبار تعداد فالووری که از پیش دارید پیج شما را فالو میکنند و به عنوان مشتری بیزنس شما شناخته میشوند.

7-همچنین شنیده اید که از نظر اینستاگرام خرید پیج یک عمل قانونی نیست! اما توجه کنید که اینستاگرام چنین قوانینی را برای خرید یک پیج چند هزار فالووری که در ایران فعالیت میکند به هیچ وجه در نظر نخواهد گرفت این قانون برای شخصی مانند کریستیانو رونالدو که 200 میلیون فالوور دارد و پیجش تیک آبی دارد صدق میکند که به عنوان یک شخص معتبر نتواند پیجش را به شخص دیگری بفروشد! پس هرکسی میتواند به راحتی حتی چندین پیج خریداری کند حتی تمام آنها را همزمان باهم روی یک گوشی مدیریت کند و هرگز هیچ اتفاق خاصی هم نیوفتد.

معایب خرید پیج آماده اینستاگرام:

1-زمان خرید پیج آماده اینستاگرام صد در صد باید چندین مورد را رعایت کند تا بتواند بخوبی پیج جدید را سالها نگهداری کند. مواردی مانند اینکه شماره ای که در پیج جدید رجیستر میشود قبلا در پیج دیگری استفاده نشده باشد همچنین ایمیلی که روی پیج ثبت میشود بهتر است از سرویس جیمیل نباشد تنها با رعایت همین موارد ساده میتوانید پیج را براحتی برای همیشه استفاده کنید.

2-هرچقدر تعداد فالوورهای فیک نسبت به فالوورهای واقعی بیشتر باشد نرخ انگیجمنت ریت(نسبت فالوور به فعالیت هایی مثل لایک و کامنت) کاهش میابد اما این دلیلی برای نا امید شدن از خرید پیجی ارزان که فالوور فیک بیشتری دارد نیست، فعالیت در چنین پیجی و بالا بردن نرخ انگیجمنت ریت کمی سختتر است اما از آنجایی که در هر صورت اشخاص جدیدی که پیج شما را میبینند تحت تاثیر تعداد فالوور شما قرار میگیرند این نرخ به مرور و با فعالیت مستمر روز به روز بیشتر خواهد شد. حتی در مواردی یک پست تنها 30 لایک خورده اما از طریق هشتگ ها تا 500 نفر آن پست را دیده اند، تصور کنید 500 مشتری که بدنبال جنسی که شما ارائه میدهید یک هشتگ مرتبط با محصول شما را جستجو کرده اند.

3-ریزش فالوور در هر صورت در زمان خرید یک پیج آماده وجود دارد که هم زمان خرید یک پیج آماده هم زمان خرید فالوور اتفاق می افتد حتی اگر شما عکس و مشخصات پیج شخصی خودتان را هم تغییر دهید این ریزش فالوور اتفاق می افتد که تنها راه جلوگیری از آن فعالیت مستمر در پیج است که در ازای فالوورهایی که کسر میشود فالوورهایی جدید و مرتبط با فعالیت جدید پیج بدست بیاید.

مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام:

احتمالا شنیده اید که فالوورهای اینستاگرام که خریداری میشوند ربات هستند! این نکته به هیچ وجه واقعی نیست فالوورهایی که خریداری میکنید حتی فیک هم در هر صورت یک پیج اینستاگرام هستند که به فالوورهای شما اضافه میشوند نه یک سری کد و عدد! اما این نکته در مورد فالوورهای فیک وجود دارد که این فالوورها بصورت گسترده و عمده ساخته میشوند و فعالیتی هم از نظر لایک و کامنت گذاشتن ندارند حال اگر شما یک پیج جدید بسازید و فالوور فیک برای آن بخرید پیج شما صد در صد بدون فعالیت خواهد بود و پست های شما توسط هیچکس لایک نخواهد شد. از طرفی اگر برای پست هایتان لایک خریداری کنید این لایک ها هم فیک هستند و برای اینستاگرام هیچ ارزشی نخواهد داشت پس موجب کسب رتبه بهتر در هشتگ ها یا ورود شما به اکسپلورر اینستاگرام نخواهد شد. اما اگر بتوانید مقداری فالوور فیک را در کنار فالوورهای واقعی خود خریداری کنید میتواند به سود شما باشد و موجب افزایش اعتماد عمومی به پیج شما شود.

مهمترین مزیت خرید فالوور اینستاگرام این است که اگر بتوانید فالوور واقعی که توسط اشخاص واقعی فالو شوید خریداری کنید یا حتی نسبت تعداد فالوورهای واقعی نسبت به فیک بیشتر باشد مطمئنا به سود شما خواهد بود.

اما چند مورد از معایب خرید فالوور اینستاگرام که به مزیت های آن میچربد این است که اولا هزینه خرید فالوور بسیار زیاد است ثانیا ریزش خرید فالوور بسیار بالاست ثالثا هرگز نمیتوانید صد در صد مطمئن باشید فالوورهایی که کسب میکنید حتما واقعی هستند اگر هم واقعی باشند نمیتوانید مطمئن باشید این فالوورها ایرانی هستند. این مورد زمانی که قرار باشد هزینه بالایی مثل هر k نزدیک به 50 هزار تومان پرداخت کنید ریسک بسیار بالایی است چون اکثرا میخواهند حداقل پیجشان بالاتر از 10k باشد گاها حتی نزدیک به یک میلیون یا حتی چند میلیون تومان پول هزینه کنید برای خرید فالووری که حتی نمیتوانید مطمئن باشید واقعی هستند؟ ایرانی هستند؟ فیک هستند؟

نتیجه گیری:

در نهایت تصمیم به عهده شماست که برای افزایش فالوور خود یا ارائه بیزنستان با کدام روش فالوور کسب کنید اما این مورد را باید حتما در نظر داشته باشید که از کجا خرید میکنید و چقدر از خریدتان مطمئن هستید مسلما این حساسیت هرچقدر هزینه بالاتری را میپردازید بیشتر خواهد شد.

افزایش فالوور اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 17 =