تشخیص واقعی یا فیک بودن فالوورهای اینستاگرام

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

مطمئنا شما نیز در اینستاگرام پیج های مختلفی را با تعداد فالوورهای بسیار زیاد دیده اید که شاید برایتان جای سوال داشته چطور شخصی حتی از میان اطرافیان و آشناها چنین پیجی دارد. اما نکته ای که نباید فراموش کنیم این هست که بسیاری از این پیج ها دارای فالوورهای تقلبی و فیک هستند و بسیاری از فالوورهایشان حسابهای ساختی اینستاگرام میباشند که فعالیتی ندارند.

حالا سوالی که شاید برایتان پیش بیاید این هست که چطور پستهایشان لایک و ویو بالایی دارند و به عنوان مثال پیج شخصی که 50k فالوور دارد پستش نیز 10000 لایک میخورد و 500 کامنت دارد چطور میتواند فیک باشد؟ امروزه برای هر مشکلی راه حلی تدارک دیده شده، شخصی پیج با فالوورهای فیک دارد برای اینکه کسی شکی نکند لایک و کامنت فیک نیز برای پستهایش استفاده میکند نرم افزارهایی مانند لایک بگیر و… در این راستا ساخته شده اند.

حال شما میخواهید بفهمید یک شخص آیا واقعا پیجش فالوورهای واقعی دارد؟ میخواهید پیجی را بخرید ولی نمیدانید واقعا این فالوورها واقعی هستند یا نه؟ برای این موضوع چند روش به شما آموزش خواهیم داد که بتوانید تشخیص دهید یک پیج فالوورهای واقعی دارد یا فالوورهایش فیک هستند؟!!

اولین نکته اینکه بین پستهایی که گذاشته کمی بگردید و یک ویدیو پیدا کنید ممکنه ببینید تعداد view ویدیو بالاست! حالا روی خود کلمه view یکبار لمس کنید به صفحه لایکهایی که به اون ویدیو داده شده وارد خواهید شد لایکهایی که برای ویدیوها در خود صفحه ویدیو نشان داده نمیشود اکنون اگر ببینید یک ویدیو 10000 بار نمایش داده شده ولی 100 لایک خورده صد در صد باید مطمئن باشید که بسیاری از فالوورهای این پیج فیک و ساختی هستند.

روش دوم اینکه وارد یکی از هایلایت های شخص شوید ببینید استوری شخص چه تعداد seen خورده اگر فالوورهای شخصی 50k بود ولی استوری هایلایتش 500 سین داشت یعنی بسیاری از فالوورهای این پیج فیک و ساختگی هستند.

در حال حاضر این دو روش بهترین روشهای تشخیص فیک یا واقعی بودن فالوور هستند که میتوانید به راحتی میزان فالوورهای هر پیجی را تشخیص دهید.

ورود به فروشگاه خرید پیج اینستاگرام اینستا بای

اگر شما گرامیان نیز میخواهید پیج اینستاگرام خود را بفروش برسانید با ما تماس بگیرید تا پیج شما در فروشگاه اینستا بای قرار گیرد

تماس با ما از طریق تلگرام : ورود

تماس با ما ار طریق ایمیل : info@insta-buy.ir

افزایش فالوور اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =