دانلود Cleaner for Instagram V3.0 حذف دسته جمعی پست اینستاگرام

نرم افزار Cleaner for Instagram

Cleaner for Instagram V3.0 نرم افزاری جهت حذف دسته جمعی پست از صفحات اینستاگرام میباشد. شرایطی را در نظر بگیرید که پیج شما یا پیجی که بتازگی خریداری کرده اید 500 پست دارد مسلما حذف کردن این تعداد پست وقت و زمان بسیاری را میطلبد و گاها باید چند روز وقت صرف حذف کردن پست کنید اما با استفاده از این نرم افزار میتوانید براحتی پست ها را بصورت دسته جمعی حذف کنید.

البته برای حذف پست باید محدودیت های اینستاگرام را نیز در نظر بگیرید که با توجه به این محدودیت ها تقریبا هر 1 ساعت یکبار میتوانید نزدیک به 50 پست را به یکباره حذف کنید.

اطلاعات دانلود نرم افزار Cleaner for Instagram V3.0 :

حجم فایل : 13 مگابایت

فرمت فایل : apk

لینک دانلود : دانلود

آموزش استفاده از نرم افزار Cleaner for Instagram V3.0 :

1- در اولین قدم در کادر username نام کاربری پیج اینستاگرام را وارد کرده و در کادر password نیز کلمه عبور پیج اینستاگرام را وارد نمایید. سپس با لمس علامت فلش آبی رنگ سمت راست صفحه وارد پیج اینستاگرام خود خواهید شد.

اینستا کلینر

2-در قدم بعدی وقتی وارد پیج اینستاگرام خود شده اید وارد قسمت Media شده که به تمامی پست های پیج خود دسترسی داشته باشید. سپس روی دکمه Quick select لمس کرده تا تمام پست های لود شده انتخاب شوند. همچنین میتوانید خودتان تعداد 50 پست را خودتان انتخاب کنید و برای حذف اقدام کنید(بالاتر از 50 پست انتخاب نشود زیرا که ممکن است اینستاگرام محدودیت هایی را برای پیج شما در نظر بگیرد).

حذف دسته جمعی پست

3- در آخرین قدم نیز مطابق با عکس زیر میتوانید با لمس دکمه Delete اقدام به حذف یکجای پست های انتخاب شده کنید. هر یکساعت مراحل حذف 50 پست را انجام دهید تا در نهایت تمام پست های پیج حذف شود.

cleaner for instagram
افزایش فالوور اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دوازده =