آموزش فروشندگی پیج از طریق اینستا بای

بسیاری از شما عزیزان درخواست فروش پیج های خود را دارید از این رو ما تصمیم گرفتیم امکانی را در وبسایت فراهم کنیم که بتوانید پیج های خود را خودتان بفروش برسانید و حتی آن را تبدیل به یک درآمد بسیار عالی برای خود کنید و بطور کلی پیج های خودتان را از طریق وبسایت ما بفروش برسانید.

اکنون در این مطلب آموزش چگونگی ثبت نام به عنوان فروشنده و همچنین آموزش تصویری کامل تا مرحله ایجاد یک محصول جهت فروش را به شما آموزش میدهیم لطفا حتما این مطلب را بخوانید تا بتوانید به عنوان یک فروشنده کاملا مستقل از طریق وبسایت ما به فروش پیج های خود بپردازید.

ابتدا وارد صفحه حساب کاربری شوید : اینجا کلیک کنید

انتخاب فروشنده

در صفحه اول ثبت نام بجای تیک مشتری هستم شما تیک فروشنده هستم را انتخاب کنید تا فرم مخصوص ثبت نام فروشندگان نمایش داده شود

پر کردن فرم ثبت نام فروشنده

مطابق با تصویر بالا میتوانید فرم را پر کنید بدین شکل که

  • آدرس ایمیل واقعی خودتان را وارد کنید
  • یک کلمه عبور مناسب برای خود انتخاب کنید
  • نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید
  • نام انتخابی فروشگاهتان را انتخاب کنید
  • آدرس انتخابی فروشگاهتان را بصورت لاتین انتخاب کنید
  • شماره تلفن واقعی خودتان را وارد مایید
  • و در آخر گزینه عضویت را بزنید
تایید ثبت نام

وقتی به این صفحه برسید یعنی ثبت نام شما موفقیت آمیز بوده و میتوانید تنظیمات فروشگاهتان را انجام دهید پس روی دکمه بزن بریم! کلیک کنید

تنظیمات پرداخت

در این صفحه مشخصات بانکی خود را جهت تسویه حساب در آمد خودتان وارد کنید در غیر این صورت دکمه از این مرحله بگذر را بزنید.

فروشگاه آماده است!

اکنون با این صفحه که نشان دهنده آماده بودن فروشگاهتان برای شروع فعالیت است مواجه میشوید که میتوانید روی دکمه مشاهده پنل فروشگاه کلیک کنید

افزودن محصول جدید

در صفحه جدید ابتدا روی دکمه محصولات کلیک کنید و بعد دکمه افزودن محصول جدید را بزنید تا به صفحه وارد کردن اطلاعات محصول وارد شوید.

صفحه اضافه کردن محصول

در این صفحه میتوانید عنوان محصول را اضافه کنید همچنین یک عکس از صفحه اول محصولتان را قرار دهید و قیمت محصولتان را نیز وارد کنید، پایینتر دسته بندی محصول را انتخاب کنید همچنین چند برچسب را نیز انتخاب کنید، در نهایت توضیحات محصولتان را بنویسید و دکمه ایجاد محصول را بزنید.

قسمت اول ویرایش محصولات

در مرحله بعدی وارد این صفحه میشوید که میتوانید اطلاعات تکمیلی محصولتان را وارد نمایید. از نکات مهم در این قسمت این است که باید دکمه محصول مجازی را بزنید همچنین شرح توضیحات محصول را نیز میتوانید بنویسید.

قسمت دوم ویرایش محصولات

پایینتر که بروید به این کادر ها میرسید. تیک گزینه مدیریت موجودی را که بزنید میتوانید انتخاب کنید که چه تعداد از آن محصول را موجود دارید که برای پیج معمولا گزینه 1 را باید انتخاب کنید چون شما یک پیج را میخواهید بفروشید همچنین تیک گزینه اجازه دهید فقط یک مقدار خریداری شود را نیز بزنید. در ادامه پایینتر ویژگی های محصول را میتوانید انتخاب کنید که برای نمونه از محصولاتی که قبلا در فروشگاه قرار گرفته میتوانید الگو برداری کنید

قسمت سوم ویرایش محصولات

اکنون به آخر صفحه ویرایش محصولات میرسیم که مهمترین قسمت کادر نکته خرید است، در این کادر شما میتوانید اطلاعات پیج مانند نام کاربری کلمه عبور و ایمیل پیج را وارد کنید که این اطلاعات تنها بعد از خرید موفق به خریدار نمایش داده خواهد شد و خریدار طبق این اطلاعات به پیج لاگین خواهد کرد. ما هم قبل از اینکه محصول شما را برای تایید نمایش داخل فروشگاه بررسی کنیم به پیج لاگین خواهیم کرد که مطمئن شویم اطلاعات وارد شده صحیح بوده و پیجی که قرار داده اید واقعی است. در آخر نیز گزینه ذخیره محصول را بزنید.

در نهایت در صورتی که اطلاعات کامل باشد محصول شما تایید خواهد شد و در سایت نمایش داده میشود بعد از خرید موفق 30% از مبلغ پیج به ما تعلق خواهد گرفت و مابقی به حساب شما واریز خواهد شد. اگر محصول شما مشکل جزئی داشته باشد که توسط ما قابل رفع باشد قبل از قرار دادن رفع میشود و محصول شما منتشر خواهد شد اما اگر مشکل اساسی و کلی داشته باشد پست شما تایید نخواهد شد تا زمانی که محصول را ویرایش کرده و اطلاعات کامل پیج را وارد کنید تا خریدار بتواند یک خرید راحت و بی مشکل داشته باشد.

لطفا دقت کنید پس از خرید پیج توسط شخص خریدار شما هیچ حق مالکیتی بر روی پیج ندارید و تمام حق و حقوق پیج به شخص خریدار واگذار میشود ما نیز در صورتی که فروشنده ای مشکلی جهت فروش پیج داشته باشد بطور کلی دسترسی شخص را به سایت قطع خواهیم کرد و تمام مبلغی که در حسابش وجود دارد به خریدار برگشت خواهد خورد.

افزایش فالوور اینستاگرام